1$ = 27.2 грн     1€ = 30.5 грн
(032) 239 30 39
+38 063 326 78 69
+38 093 915 73 98
м. Львів, вул. Героїв Упа, 73

Натуральна терасна дошка. Львів

Натуральна терасна дошка - це матеріал, що існує в природі та є схильною до мінімальної обробки. Саме тому деревина володіє найвищими показниками екологічності, так як не завдає шкоди навколишньому середовищу. Дерево «дихає», добре зберігає тепло, дарує приємні відчуття, а випаровування масел і смол можуть навіть надавати цілющу дію на організм людини. Натуральна терасна дошка красива сама по собі і, природно, прекрасно вписується в ландшафтну композицію ділянки. Рослини, камінь, пісок, плитка, скло - в будь-яких поєднаннях покриття з дерева буде завжди виглядати виграшно .

Зараз дуже популярною і затребуваною стала прибудова тераси для заміського будинку. По-перше, власна тераса - це зручно , по-друге красиво і естетично , а по-третє робить вас ближче до природи. Адже як приємно зібратися всією сім'єю на терасі для легкого чаювання , або закутавшись в теплий плед почитати книгу в кріслі -гойдалці і звичайно ж подихати свіжим повітрям.

Перше про що варто задуматися при споруді тераси - це якісне підлогове покриття. В даному випадку підходить терасна дошка, так як вона відмінно витримує будь-які перепади вологи і температури, не боїться погодних явищ: суворих зимових морозів і снігопадів, осінніх туманів і проливних дощів і виснажливої літньої спеки. Термін служби такого покриття при правильному догляді більше 35 років. Рифлена поверхня допомагає запобігти ковзанню і поліпшує водовідведення. Завдяки таким характеристикам терасну дошку часто використовують як настил біля басейнів, ванних кімнатах і саунах, а також для застилу прибудинкової території.

Види натуральної терасної дошки

Терасна дошка повинна бути стійкою до атмосферних явищ, тому для її виготовлення використовуються тверді породи деревини.

Одну з лідируючих позицій у цій сфері займає сибірська модрина. Надзвичайно щільна структура модрини і високий вміст смол дозволяють їй не боятися вологи і комах, при цьому в процесі використання вона лише набуває додаткової міцності. Що стосується екологічних показників, то і тут мало що зрівняється з модриною. Вміщені в деревині антиоксиданти здатні благотворно впливати на імунну систему людини і сповільнювати процеси старіння шкіри. Сибірська модрина багата ще й фітонцидами, які є природною профілактикою простудних захворювань.

Дуже міцні екзотичні породи деревини: мербау, тик, кумару, Айпе, іроко та інші - що виростають в непростих кліматичних умовах тропічних лісів. Вони легко справляються з будь-якими погодними катаклізмами. Яскраво виражена текстура, насичені відтінки, характерний блиск і приємний запах дозволять Вам доторкнутися до колоритної природи Африки і Південної Америки.

Ще один різновид натуральної терасної дошки - це термодерево. Ми відносимо її до натуральних, оскільки деревина в момент обробки піддається впливу високих температур і пари, а не хімічних компонентів, тому її екологічні показники зберігаються на найвищому рівні.

Терасна дошка з натуральної деревини є оптимальним рішенням, так як вона найбільш екологічна, а натуральність матеріалів у наш час на вагу золота. Тому ціна такого покриття буде значно вищою, ніж ціна аналогів з термодерева або композиту. Терасна дошка з натуральної деревини - оптимальний варіант для прихильників екодизайну, яких з кожним днем стає все більше.