1$ = 27.2 грн     1€ = 30.5 грн
(032) 239 30 39
+38 063 326 78 69
+38 093 915 73 98
м. Львів, вул. Героїв Упа, 73

Композитна терасна дошка. Львів

Композитна терасна дошка - сучасний надійний матеріал, який заслуговує особливої уваги, якщо Ви всерйоз задумалися над створенням затишного куточка у Вашому домі - тераси. Композитна терасна дошка виготовляється з екологічно чистих матеріалів, основу яких складають дерево і поліпропілен, утворюючи деревно-полімерний композит. Варіанти назви такої дошки - полімерна терасна дошка, терасний декінг, деревно-полімерна дошка.

Виробництво терасної дошки

Процес виготовлення композитної деревини починається шляхом змішування первинних і вторинних полімерів з деревиною. Для забезпечення якості в кольорі і складі самого продукту використовуються передові інноваційні технології змішування. Після того, як полімери змішані з деревиною - матеріал нагрівається, пресується, після чого він охолоджується водою, ріжеться і полірується до кінцевого стану.

Переваги укладання терасної дошки

Значні переваги вам подарує такий палубний матеріал, як деревно-полімерний композит, який є сумішшю деревини та пластику. Укладання подібної композитної терасної дошки, ціна якої вас приємно порадує, буде дуже вигідна - вона має такі переваги:

•    вологостійкість;
•    міцність;
•    довговічність;
•    не підтримує горіння;
•    стійкість до вигоряння.

Крім того, великою перевагою є те, що композитна палубна дошка легко чиститься і миється, захищена від ковзання після дощу, не лущиться і не гниє.

Вибравши цю терасну дошку , ви отримаєте гарне рифлене покриття на підлогу, яке прослужить вам довгі роки з мінімальним зносом. 

Композитна терасна дошка створена таким чином, що високі навантаження. Атмосферні опади, ультрафіолетове випромінювання не впливають на її структуру і поверхня, залишаючи їй первозданний вигляд навіть після багаторічного використання . Поверхня деревно-полімерної терасної дошки виконана злегка шорсткою, що дозволяє використовувати цей матеріал у районі басейнів та інших водойм. Композитна терасна дошка допоможе уникнути травм, що викликають внаслідок ковзання, а також виключає можливість скалок, зважаючи на свою однорідної структури .

Деревно-полімерна терасна дошка не вимагає спеціального прибирання і легко очищається від забруднень звичайним вологим прибиранням із застосуванням побутових засобів очищення. Терасний декінг також простий в установці і не вимагає обробки маслом.