1$ = 26 грн     1€ = 29 грн
(032) 239 30 39
+38 063 326 78 69
+38 093 915 73 98
м. Львів, вул. Героїв Упа, 73

Про нас

Магазин-салон «Ера Декор» здійснює успішну діяльність на ринку підлогових, стінних покриттів і дверей . На сьогоднішній день ми маємо можливість надавати щонайширший спектр кваліфікованих послуг.

Завданням нашого інтернету-сайту є продаж всіх видів підлогових, стінних покриттів, дверей і додаткових груп товарів. Паркетна дошка, штучний паркет, всі види художніх паркетів, ламінат, екзотика, двері, плінтус, хімічні засоби по догляду за підлоговими покриттями, - великий асортимент постійно поповнюється популярними торгівельними марками і сучасними найменуваннями паркету. У нашому сайті представлені кращі бренди виробники підлогових, покриттів і дверей. Це допоможе вміло підібрати необхідні матеріали.

Відвідайте наш фірмовий салон-магазин паркету в Львові за адресою: вул. Героїв УПА 73. Тут ви зможете особисто переконатися у високій якості всіх видів підлогових покриттів, які ми пропонуємо покупцеві. Вас приємно здивує діапазон товару, що є в наявності, і уважне обслуговування.

Менеджери салону-магазина «Ера Декор» дадуть відповідь на ваші запитання, що цікавлять вас, детально розкажуть про послуги, уточнять прайс-лист на товар у Львові!