1$ = 27.2 грн     1€ = 30.5 грн
(032) 239 30 39
+38 063 326 78 69
+38 093 915 73 98
м. Львів, вул. Героїв Упа, 73

Паркет Tarket, Паркетна дошка

Інтернет-магазин «Ера Декор» пропонує паркет Tarket – паркетну дошку за доступними цінами у Львові та Україні. Увесь асортимент – сертифікована продукція німецького бренду Tarket, який розробив унікальну технологію Tech3S для захисту паркету від вологи.

Паркет Taркетт має широкий асортимент. Всі види паркетної дошки представлені у вигляді колекцій «Tango», «Tango Art», «Tango Vintage», «Salsa», «Salsa Art», «Samba», «Rumba», «Bolero».

Паркет Tarket

Таркет паркет виготовляють з різних порід дерев: дуба, бука, ясеня, клена, оливи, горіха, бамбука, африканського махагона та екзотичних порід (кемпас, дуссія, мербау, сапеле, сукупіра, венге).

Приваблива кольорова гама паркетної дошки задовольнить смаки найвибагливішого споживача і чудово пасуватиме до будь-якого інтер’єру. Кожна з восьми колекцій складається із світлих, бежевих, рожевих, червоних, коричневих і темних кольорів у кількох відтінках.

Поздовжні красиві волокна – ламелі, чітко видно на текстурі обробленої деревини. Паркет Taркетт, відповідно до кількості рядів ламелей, має декілька варіантів:одно-смуговий, двох-смуговий та троьх-смуговий.

Паркет Таркетт – це сучасне натуральне підлогове покриття. Структура дошки утворена прямим і поперечним склеюванням трьох шарів: верхній – шпон завтовшки 4 мм цінної високоякісної деревини, середній – деревина хвойних порід з високою міцністю, нижній – фанера хвойних порід з водовідштовхувальними властивостями. Такий метод склеювання робить паркет стійким до зміни температур і впливу вологи.

Паркет Таркетт

Таркет паркет має складну технологію виробництва, яка полягає в тому, що спочатку здійснюється лакове покриття верхнього шару паркетної дошки, яке потім закріплюється ультрафіолетовими променями. Тому паркетна поверхня захищена від сонячних променів, вицвітання, стійка до деформацій та зносу, не втрачає початкового виду і протягом 15-ти років виглядає як нова.

Переваги паркету Таркетт

Структура і спосіб обробки поверхні надають паркету Таркетт ряд переваг перед іншими видами підлогового покриття:

- натуральна паркетна дошка;
високі декоративні властивості, естетичний зовнішній вигляд;
надійність і довговічність;
стійкість до стирання та нищення;
захист від вологи, сонячних променів, перепаду температури;
замкова система укладання;
можливість часткового або повного демонтажу без пошкоджень;
використання для нового монтажу.

Замкова система T-Lock дає можливість швидко настелити паркет Tarket без використання клею. Краї паркетної дошки ідеально оброблені, місця з’єднання дощок є непомітними, зате щільними і міцними. Паркет не утворює щілин, крізь які проникають бруд і волога, не скрипить.

Паркет Таркетт ціни розумні при європейській якості підлоги і відмінному дизайні. Паркет Таркетт ціни включають гнучку систему знижок та постійно діючі акції.

Також читайте: "паркет Барлинек".