1$ = 27.2 грн     1€ = 30.5 грн
(032) 239 30 39
+38 063 326 78 69
+38 093 915 73 98
м. Львів, вул. Героїв Упа, 73

Паркет Barlinek, паркетна дошка

В магазині «Ера Декор» Ви знайдете якісний та екологічно чистий паркет Барлинек. Тут Ви можете придбати паркет Barlinek за найбільш демократичними цінами, тому що ми являємося офіційним представником польського виробника Barlinek в Україні. Здійснюємо швидку доставку не тільки у Львові, але й у будь-який населений пункт України.

Паркет Barlinek

Щоб вибрати варіант підлогового покриття, пропонуємо ознайомитись з каталогом. Паркет Барлинек має широкий модельний ряд:

Natur – паркетна дошка з природною текстурою цінних деревних порід. Після укладання отримуємо приємне однотонне підлогове покриття. Під час обробки допустима невелика кількість серцевини і сучків.

Select – паркетна дошка м’яких природних кольорів, добре оброблена. Допускається незначна кількість сучків і серцевин.

Exclusive – паркетна дошка насичених кольорів красивої природної текстури листяних порід – найбагатший варіант підлогового покриття. Паркетна дошка високої обробки, яка виключає сучки і заболонь.

Family – паркетна однотонна дошка яскравих природніх кольорів. Дещо подібна до Natur. У текстурі деревини присутня незначна кількість великих сучків.

Rustic – шліфована паркетна дошка, яка максимально подібна до природного вигляду зрізаного дерева. Допускається наявність у текстурі великих сучків, серцевин, зміна тону.

Паркет Барлинек

Естетичний вигляд варіанту Rustic відрізняється від попередніх. Використовується для підлогового покриття у громадських місцях, для дизайну «стародавня сільська хата», інтер’єру «мінімалізм». За ціновим рівнем – найдоступніша паркетна дошка.

Також хорошими брендами являються Таркетт, Квик-степ та Парадор.

Переваги паркету Barlinek

Виділяють такі перевагами паркетної дошки Barlinek паркет :

- Виготовляється з цінних порід листяних дерев;

- висока зносостійкість, міцність, довговічність;

- стійкість до механічних навантажень, деформацій;

- має високі звукопоглинаючі властивості;

- можливість повторних циклювань та обробок поверхні лаком/тонованим лаком.

Придбавши будь-який із варіантів Barlinek паркет, Ви отримаєте натуральне, надійне, міцне і довговічне природне покриття підлоги. Підлогове покриття з паркету Барлинек, незалежно від ціни, створить у Вашому домі ефект натуральності, затишок, а природні кольори дерева стануть основою дизайну.

Асортимент паркету Барлинек і ціни представлені в нашому on-line прайсі. Тільки у нас Ви знайдете найнижчі ціни на паркет Барлинек польського виробництва.