1$ = 27.2 грн     1€ = 30.5 грн
(032) 239 30 39
+38 063 326 78 69
+38 093 915 73 98
м. Львів, вул. Героїв Упа, 73

Паркет Coswick, паркетна дошка

Ера-Декор пропонує у блочних упаковках або поштучно паркет Косвик, дошку масиву, 2-шарову односмугову паркетну дошку, 3-шарову односмугову паркетну дошку виробництва COSWICK (Білорусь). Приймаємо замовлення Львів та Україна.

Паркет Coswick і паркетна дошка налічують 9 колекцій (Ренесанс, Класичний дуб, Класичний ясень, Норвезький ліс, Французька ялинка та ін.), у яких дизайнери представили понад 50 стилів і тонувань. Виготовлені з екологічно чистої натуральної деревини дуба, ясеня, горіха американського, вишні бразильської, махагона, Косвик паркет і паркетна дошка додають інтер’єру особливої вишуканості та елегантності. На сторінках "Паркет Таркетт" та "Паркет Квик Степ" Ви отримаєте додаткову інформацію про хороші бренди та про паркетну дошку.

Паркет Coswick

Виробник дає пожиттєву гарантію на структурну цілісність паркетної продукції і 25 років гарантії на правильно підібрану та змонтовану підлогу з лаковим покриттям CosNanoTech.

Паркет Косвик – це підлогове покриття, при якому довжина планок блочного упакування може змінюватися від 300 мм до 1845 мм, середня ширина планки – 0,75 мм. Планки монтуються у довільному порядку – так звана «канадська палуба». При такому способі укладки створюється ефект цілісності підлогового покриття, яке отримує ще й додаткову міцність, особливу індивідуальність.

Замкова система CosLock (технологія 5G) передбачає з’єднання планок з усіх боків. Паркетна підлога Coswick легко демонтується і переукладається в іншому приміщенні.

Паркет Косвик і паркетна дошка, яка підходить для теплої підлоги, мають 3-шарову структуру: верхній шар виготовлений із цінної деревини, середній і нижній – березовий. Структурна будова надає стійкості до впливу вологи.

У якості захисного покриття поверхонь паркет Coswick і паркетної дошки нанесені лак CosNanoTech+ або шовкове масло УФ-затвердіння UV Silk-Oil.

Паркет Косвик

До складу лаку CosNanoTech+ входить штучний алмаз – корунд, міцність досягається завдяки 12-разовому лакуванню з УФ-затвердінням.

Спеціальна технологія Silk Oil з використанням бражирування – 4-разове просочування шовковим маслом. Текстура паркету набуває виразної глибини та рельєфності. Шовковисто-матове покриття Косвик паркет приємне на дотик, має антистатичний ефект, приховує вмятини і подряпини.

Переваги паркету Coswick

-       Виготовлений з цінних порід дерева; широкий асортимент;

-       Тонування – акцент на текстурному малюнку;

-       Обробка надміцним лаком CosNanoTech+ і шовковим маслом Silk-Oil;

-       25-гарантія експлуатації;

-       Замкова система CosLock (технологія 5G);

-       Захист від вологи; антистатичний ефект;

-       Простота догляду;

-       Легкий монтаж, можливість нової укладки після демонтажу.

Спецпропозиція паркетної підлоги для місць громадського користування – “Комерційне покриття з CosNanoTech+com». Паркет і паркетна дошка з «комерційним покриттям» є найбільш стійкими до зносу і простими у догляді. Паркет Косвик ціни діапазон – від бюджетної паркетної підлоги до вишуканої дизайнерської. Кінцевий споживач може розраховувати на кваліфіковану професійну консультацію та сервіс, доступні паркет Косвик ціни, дотримання термінів доставки замовлення, незалежно від регіону проживання.