1$ = 27.2 грн     1€ = 30.5 грн
(032) 239 30 39
+38 063 326 78 69
+38 093 915 73 98
м. Львів, вул. Героїв Упа, 73
Дуб натур
1768 грн/м²
Купити
Дуб колір махонь
1768 грн/м²
Купити
Дуб колір антік темний
1768 грн/м²
Купити
Дуб колір антік
1768 грн/м²
Купити
Дуб вибілений
1768 грн/м²
Купити

Модульний паркет. Львів

На сьогодні багато людей хоче створити у власному будинку неповторний інтер'єр, який повністю відповідатиме їх бажанням та поглядам на прекрасне. Людям такої категорії недостатньо зробити у своєму домі стандартну обробку простими матеріалами, незважаючи на їхнє різноманіття. Сьогодні ми поговоримо про підлогове покриття, яке ніяк не може належати до стандартного. Мова піде про модульний (геометричний) або щитовий паркет.

В давні часи побачити геометричний паркет можна було хіба що в фамільних замках або палацах. Але сьогодні завдяки новим технологіям, можливість обзавестися модульним паркетом з’явилася не тільки у нащадків дворянських родів, а й у багатьох інших людей.

Модульний паркет (геометричний паркет) – один із найсучасніших варіантів покриття для підлоги. Перевагою модульного паркету є те, що він має широку можливость складання будь-яких малюнків. Модульний паркет - окремі деталі, які складені у виробничих умовах у фрагменти малюнків. Потім вони наклеюються на фанеру чи гнучку плівкову основу і доставляються на об’єкт, де відбувається їх укладка. Модульний паркет є доступним по ціні і менш трудомістким при укладанні. 
Для виготовлення геометричного паркету використовуються декоративні щити. Основна відмінність сучасного модульного паркету полягає в тому, що паркетні дошки вирізаються не вручну, а на відповідному спеціалізованому обладнанні. Це дозволило знизити вартість матеріалів і зробити його доступним для середньостатистичного громадянина.
Для виготовлення модульного паркету використовується безліч різних порід деревини. Всі елементи  малюнків геометричного паркету мають прямолінійні форми. Отже, чіткі лінії та симетрично дубльовані елементи є суттю геометричного паркету. Щити мають по периметру гребінь-паз, тому завдяки такій структурі легко збираються між собою. Вкінці паркет покривають натуральною олією, лаком або твердим воском. Також текстуру натурального дерева можна підкреслити за допомогою технологічної обробки - брашування.

За допомогою сучасного, точного обладнання із готовими в комп'ютері шаблонами з філігранною точністю, виготовляються любі елементи узору модульного паркету. Геометричний паркет може створюватися за  індивідуальними побажаннями замовника. 

Модульний паркет приваблює не тільки своїм зовнішнім виглядом, але і простотою монтажу та доглядом. Важливо тільки захищати таке покриття від надмірної вологи і по можливості від прямих сонячних променів.