1$ = 27.2 грн     1€ = 30.5 грн
(032) 239 30 39
+38 063 326 78 69
+38 093 915 73 98
м. Львів, вул. Героїв Упа, 73
РТ-7001 «Павловская Плетенка»
Код: РТ-7001
Купити
АРТ-7002 «Премьер»
Код: АРТ-7002
Купити
АРТ-6006 «Лорд»
Код: АРТ-6006
Купити
АРТ-7006 «Лузон»
Код: АРТ-7006
Купити
АРТ-7005 «Батуми»
Код: АРТ-7005
Купити
АРТ-7009 «Матисс»
Код: АРТ-7009
Купити
АРТ-7008 «Маркони»
Код: АРТ-7008
Купити
АРТ-7007 «Тиберий»
Код: АРТ-7007
Купити
АРТ-6005 «Октант»
Код: АРТ-6005
Купити

Художній паркет

Художній паркет – найдорожчий вид паркету. Процес його укладання вимагає постійної уваги та тривалої ручної роботи. На сьогодні новітні технології зробили художній паркет більш доступним. За допомогою спеціальних верстатів виготовляються елементи паркету: фризи, розетки. Їх надалі використовують при укладанні паркету штучного. Проте, художній паркет залишається оригінальним підлоговим покриттям і по сьогоднішній день.

Виробництво художнього паркету

В принципі, сьогодні візерунковий художній паркет  уже не є нововведенням. Адже існують спеціальні модулі - конструктори для створення покриття з повторюваним орнаментом. Укладання такої паркетної дошки - це досить копітка робота, тому довіряти її слід тільки професіоналам. Для створення художнього паркету сьогодні існує два види технік:

•    Маркетрі - це створення мозаїчного зображення за допомогою накладення на підлогу фігурних фрагментів фанери з різних порід дерев;
•    Інтарсія - тут, навпаки, в масив дерева впроваджуються фігурні елементи або ж пластини з іншого матеріалу.

Вибираючи техніку, необхідно опиратися, в першу чергу, на свій смак. Однозначно, що при виконанні більш складних візерунків краще використовувати перший вид техніки укладання художнього паркету.

Потрібно розуміти, що для довгої експлуатації паркетної підлоги важливо саме її укладання. Якщо укласти підлогове покриття правильно, то і прослужить воно біля ста років.

Види художнього паркету

Малюнок для художнього паркету може бути різним. Все залежить від таланту автора і побажань замовника. Можна придумати не тільки нові оригінальні композиції, а й повторити малюнки старих майстрів. Паркетні підлоги такої якості - твори мистецтва і вимагають значних матеріальних витрат. Більш економічним варіантом є виготовлення художнього паркету з окремих вже готових елементів. Це так звані розетки або бордюри. Вони можуть бути укладені на стеклохолст, фанеру або столярну плиту.

Розетка може бути виконана як елемент багатокутної форми з орнаментом або будь-яким малюнком. Зазвичай вона не перевищує 1 метра в діаметрі і розташовується по центру кімнати.

Бордюр служить для обрамлення звичайної вже готової паркетної підлоги. Цей елемент укладається по периметру приміщення. Довжина одного фрагмента коливається в межах від 1 до 1,5 метрів.

Художній паркет володіє особливою естетичною привабливістю, його навіть сміливо можна назвати повноцінним твором мистецтва . Художній паркет прийнято вважати елітним покриттям для підлоги.

Переваги художнього паркету

Завдяки такому покриттю, яке зроблено з природної деревини, в приміщенні забезпечується дивовижний комфорт. Не можна забувати, що деревині притаманні чудові звукоізоляційні якості і маленька теплопровідність. Природність матеріалу, гарний зовнішній вигляд покриття дають йому можливість бути вельми самодостатнім, підпорядковуючи собі інші предмети інтер'єру. Художній паркет дивовижно виглядає в кімнатах, які оформлені в різних стилях: арт - нуво , арт -деко , класичному . Безумовно, в різних ситуаціях і колір самого покриття, і його візерунки можуть помітно відрізнятися. Порода деревини підбирається з урахуванням певних особливостей стилю, в якому оформлене  приміщення, щоб отримати абсолютну гармонію.