1$ = 27.2 грн     1€ = 30.5 грн
(032) 239 30 39
+38 063 326 78 69
+38 093 915 73 98
м. Львів, вул. Героїв Упа, 73

Ламінат. Львів

Ламінат (ламінована підлога)  - економний та зручний при встановленні вид підлогового покриття. На сьогодні це один з найпопулярніших поряд з паркетною дошкю видів підлоги. Ламінат являє собою пресовану під високим тиском і температурою деревну плиту з верхнім декоративним шаром, який імітує натуральне дерево.

Ламінат у м. Львів - ціни

​Ціни на ламінатну підлогу у Львові залежать від класу ламінату. Тобто ціна на ламінатну підлогу класу 31 є дешевшою за ціну на ламінат класу 32 (і тим більше 33). Наступні чинники, які посідають чи не малу роль у формуванні вартості ламінату - це кількість шарів, їх товщина, декор. Враховуючи всі ці чинники відомі виробники ставлять абсолютно різні ціни на, здавалось би, подібну підлогу. І для того щоб зробити правильний вибір - обов’язково консультуйтесь з нашими продавцями.

Конструкція ламінату

Ламінат, як правило є складним (збірним) підлоговим покриттям. Окремі дошки (панелі) ламінату при з'єднанні між собою утворюють підлогу. Кожна окрема панель ламінату складається з декількох шарів, зазвичай це 5 шарів:

Ламінат Львів

1. Верхня захисна плівка зі смоли (смола меламінова або акрилатна). В різних класах ламінату зустрічається різна товщина до 0,6 мм. Для додаткової стійкості плівку піддають обробці електронними променями,  домішують мікроскопічні гранули корунду тощо. Також для запобігання прилипання пилу вона покривається спеціальним шаром, який не електрезується при терті.

2. Наступний шар - декоративний, який складається з паперу та імітує переважно натуральний малюнок дерева.

3. Третій шар - служить для покращення таких властивостей, як ударостійкість, вологостійкість, звукоізоляція тощо. Ставиться в залежності від виду та призначення ламінату.

4. Четвертий шар - основа, ДВП (дерево-волокниста плита) високої щільності, вона дуже міцна, більше водостійка й містить менше шкідливих для здоров'я формальдегідних смол, ніж звичайна ДВП середньої щільності.

5. Нижній стабілізуючий шар — призначений для захисту основи ламінату від вологи і для стабілізації геометрії всієї плити.

 

Класи ламінатної підлоги

Відповідно до європейської норми EN 13329, після проведення 18 спеціальних тестів, ламінату присвоюється той або інший клас:

  • 31 клас — ламінат для встановлення у приміщеннях із слабким навантаженням. Термін служби підлоги близько 2-3 років для комерційних приміщень та 10-12 років у домашніх умовах підлога може прослужити 10-12 років. В Україні на сьогодні це найпоширеніший клас ламінату.
  • 32 клас — найбільш оптимальний вибір і для будинку і для офісу - ламінат для встановлення у приміщеннях із середнім навантаженням. Термін служби підлоги 3-5 років для комерційних приміщень та 12-15 років у домашніх умовах.
  • 33 клас — ламінат для встановлення у приміщеннях ​з інтенсивним навантаженням. Термін служби підлоги близько 5-6 років для комерційних приміщень та 15-20 років у домашніх умовах. Враховуючи тривалий термін експлуатації в домашніх умовах, деякі виробники дають довічну гарантію. Безперечною перевагою цієї підлоги є те, що її зовнішній вигляд зберігатиметься дуже довго.

 

Переваги ламінату

  • Малі затрати часу та простота в укладанні;
  • Навідміну від паркету не потрібно шліфувати, лакувати тощо;
  • На ньому не залишаються сліди від каблуків, кігтів домашніх тварин, сигаретних недопалків;
  • Різноманіття відтінків панелей, що випускаються виробниками, дозволяють створювати чудові імітації підлог з натурального каменю та кераміки.

 

Недоліки ламінату

  • Низька вологостійкість, сучасний ламінат витримує контакт з водою лише протягом декількох годин;
  • Інший недолік — це гучність. Пов'язано це з тим, що панель HDF, що лежить в основі ламінованої дошки, є чудовим резонатором.
  • Існує думка, що ламінат ненатуральний. Це так, але лише 15% речовин в ньому є ненатуральними, решта - натуральні.

 

Укладання ламінату. Технологія. Інструкція

Ламінат можна укладати на будь-яку тверду поверхню. Такі поверхні як килимове покриття, необхідно попередньо видалити. Ламінат сумісний з водяним опаленням підлоги, за умови прокладки труб на глибині не менше 3 см і температурах менше 28 градусів. Залиште з усіх боків зазор в 8-10 мм, використовуючи розширювачі. Зазор також необхідно залишити навколо таких предметів як труби, одвірки і пороги. На великих площах необхідно залишати зазор кожні 10 метрів в ширину і довжину для компенсації розширення і скорочення. Якщо ламінат укладається в кількох кімнатах на одному рівні, необхідно встановити компенсуючий 8 мм стик на межі приміщень, використовуючи з'єднувальний профіль.

1. Покладіть ламіновані дошки в упаковці в центрі кімнати, в якій ви збираєтеся їх укласти, і дайте їм 48 годин на акліматизацію.

2. Температура повітря в приміщенні повинна бути максимально наближена до 22 градусів при вологості 55%.

3. Дошки з видимими дефектами в жодному разі не використовуйте.

4. Переконайтеся в тому, що поверхня суха, рівна і чиста, перш ніж почати укладання. Всі нерівності, що перевищують 2 мм, слід видалити.

5. Перед укладанням ламінату слід завжди стелити шар гідроізоляційної плівки та шумоізоляційної підкладки, а при укладанні ламінату з інтегрованою підкладкою — тільки гідроізоляцію.

При укладці ламінату Вам знадобиться: лобзик, невелика ручна пила, олівець, лінійка або метр, водонепроникна стрічка, а також набір для укладання ламінату.