1$ = 27.2 грн     1€ = 30.5 грн
(032) 239 30 39
+38 063 326 78 69
+38 093 915 73 98
м. Львів, вул. Героїв Упа, 73
Zebra natur
Код: 625
2117 грн/м²
Купити
Salema creme
Код: 628
1739 грн/м²
Купити
Fatima natur
Код: 626
1888 грн/м²
Купити
Bagira natur
Код: 647
1626 грн/м²
Купити
Tejo sahara
Код: M651
1662 грн/м²
Купити
Nazare achatgrau
Код: 653
2001 грн/м²
Купити
Evora achatgrau
Код: 656
2117 грн/м²
Купити
Evora creme
Код: 657
2117 грн/м²
Купити
Evora lichtgrau
Код: 660
2117 грн/м²
Купити

Коркова підлога

Коркова підлога – це унікальний природний матеріал, що підходять практично для будь-яких приміщень. Коркове покриття отримується шляхом зняття кори з дубового дерева. Корок має пористу структуру. В ньому знаходиться безліч найдрібніших повітряних бульбашок. Вони дуже щільно спресовані і просякнуті суберіном. Ось такі особливості структури й створюють термоізолюючі, акустичні та стискаючі властивості.Також коркова підлога не чутлива до впливу вологи, і, крім того, має бактерицидні та антистатичними характеристиками.

Коркова підлога

На сьогоднішній день коркова підлога для спальні, кухні, ванної кімнати або коридору користується великим попитом серед споживачів, оскільки вона володіє цілою низкою безперечних переваг.

 

Переваги та недоліки коркової підлоги

Основною перевагою коркової підлоги є екологічність. Завдяки своїм якостям підлога з кори коркового дерева здатна забезпечити високий рівень комфорту в приміщенні. Очевидно, що ні один з штучних матеріалів не зможе з ним зрівнятися. Це пов’язано з унікальними якостями кори коркового дерева. Коркова підлога складається з великої кількості мікроскопічних пір, які заповнені сумішшю кисню та азоту і є герметичними. Завдяки такій структурі матеріалу коркова підлога наділена такими найціннішими властивостями як еластичність, легкість та пружність. Ще до одного достоїнства коркової підлоги відносять прекрасні теплоізоляційні властивості. Матеріал дуже погано  пропускає тепло. Коефіцієнт теплопровідності кори коркового дерева – 0,03. Оскільки коркова підлога дуже повільно поглинає тепло, в порівнянні з іншими підлогами її сприймають як «теплу підлогу». Також коркова підлога наділена і звукоізоляційними якостями. Завдяки своїй пористій структурі покриття відмінно поглинає шум. Коефіцієнт звукопоглинання становить 0,85. По зносостійкості коркова підлога займає перше місце. Під час експлуатації або під впливом будь-яких навантажень коркова підлога не втрачає свою первинну форму. Ви можете переконатися в цьому , поставивши на покриття із корку стіл або важкий комод. Забравши їх, вм'ятини від ніжок зникають за лічені секунди.  Лікарями-ортопедами було встановлено, що підлогове покриття з корку завдяки своїм амортизуючим властивостям благотворним чином впливає на суглоби і спину, тобто коркова підлога «пружинить» і тим самим ви зможете «розвантажити» опорно-рухову систему. Однак попри всі свої переваги коркова підлога має один мінус. Тому на таку підлогу не варто встановлювати меблі, які мають металеві ніжки. Коркова підлога також погано контактує з кігтями домашніх улюбленців та жіночими підборами-шпильками.

 

Види коркової підлоги

плаваюча коркова підлога - зручний вид підлоги, завдяки швидкому монтажу та ідентично демонтажу. Складається замковим з'єднанням або приклеюванням стиків. Цей вид підлогового покриття з корку збирається за принципом ламінату. Зазвичай його проводять у формі панелей розміром 90х18, 5 см;

клеєва коркова підлога - виготовляється у формі плиток різного розміру 30х30 см, 60х30 см, 45х45 см. Плитки просочуються спеціальним вологостійким захисним складом, тому їх використовують в кімнатах з високим рівнем вологості. Такий варіант підлоги відмінно підійде для кухні та ванної кімнати.

 

Монтаж коркової підлоги

Монтаж коркового покриття – досить просте завдання навіть для тих, хто ніколи не стикався з таким покриттям підлоги. Унікальні властивості коркового покриття дозволяють допустити деякі помилки при укладанні. Та, для того, щоб отримати високоякісне покриття на підлогу, деякі особливості технології монтажу коркової підлоги необхідно обов'язково врахувати. Перш ніж укладати коркові панелі, потрібно дати деякий час на акліматизацію. Для цього їх необхідно залишають в приміщенні, де буде здійснюватися укладання коркової підлоги, приблизно на два дні, при цьому не розкриваючи упаковку. При укладанні коркової підлоги оптимальна температура повітря повинна складати від 18 до 250С, а рівень відносної вологості – 35-65%. Якщо ви укладаєте коркове покриття (зокрема, корковий паркет) безпосередньо на дощану підлогу, то врахуйте, що в даному випадку коркові панелі повинні розташовуватися під кутом 900 до мостин. Щоб стики між панелями були не такими замітними, їх розташовують по напрямку променів сету, які падають з найбільш освітленого вікна в кімнаті. Компенсувати горизонтальні деформації коркового покриття, які виникли при перепаді температур можна за допомогою зазорів уздовж стін розміром від 5-ти до10-ти мм. Після закінчення укладання підлоги місця зазорів закриваються плінтусом.