1$ = 27.2 грн     1€ = 30.5 грн
(032) 239 30 39
+38 063 326 78 69
+38 093 915 73 98
м. Львів, вул. Героїв Упа, 73

Вхідні двері. Львів

Сучасні вхідні двері  характеризуються підвищеною міцністю за умови, що при її досягенні не було заподіяно шкоди зовнішньому вигляду дверей. Вхідні двері є тим елементом вашї оселі, на який справляють вплив найбільше нагтивних зовнішніх факторів. Це можуть бути несприятливі погодні умови, перепади температури, пошкодження, заподіяні злодіями тощо. У зв'язку з наявністю цих явищ матеріал дверей зношується і в результаті термін їх експлуатації дверей знижується. Тому важливо відразу при першій покупці дверей вибрати вхідні двері так, щоб вони прослужила якомога довше.

 

Види вхідних дверей

Вхідні двері дерев'яні - особливість дерев'яних дверей полягає в їх зовнішньому вигляді та дизайні. В залежності від Ваших смаків, Ви зможете підібрати такі двері, які ідеально доповнять будь-який інтер'єр.

Вхідні двері металеві - забезпечать підвищену захищеність та безпеку, за рахунок надміцності і довговічності металевих конструкцій.

 

Які вхідні двері купити?

Важливо зрозуміти на початок - з якої категорії вхідних дверей Вам доведеться вибирати. Чи це будуть вхідні двері для квартири (двері будуть виходити на сходовий майданчик, так що кількість негативних зовнішніх факторів, що впливають на неї відповідно буде менша), чи це вхідні двері для приватного будинку (двері зазвичай в такому випадку напряму контактують з зовнішнім середовищем і піддаються максимальному впливу всіх негативних явищ).

Тепер слід порівняти основні показники, з допомогою яких можна оцінити переваги та недоліки тих чи інших вхідних дверей: звукоізоляція, теплоізоляція; витривалість, стійкість матеріалів, з яких виготовлені двері.
Для підвищення тепло-і шумоізоляції часто встановлюють подвійні вхідні двері. Іноді буває так, що внутрішні і зовнішні двері встановлено у різних стилях з метою підкреслення як внутрішнього інтер'єру, так і зовнішнього оформлення.