1$ = 27.2 грн     1€ = 30.5 грн
(032) 239 30 39
+38 063 326 78 69
+38 093 915 73 98
м. Львів, вул. Героїв Упа, 73

Міжкімнатні двері. Львів

Міжкімнатні двері являються одним з найважливіших елементів інтер'єру. Вони мають поєднувати в собі високу якість і досконалий дизайн. Використання ексклюзивного скла додає дверям вишуканості та неповторності. 
 

Які міжкімнатні двері купити?

Існує декілька критеріїв вибору міжкімнатних дверей, на які варто звернути увагу:

• двері повинні виготовлятися з натурального, екологічно чистого матеріалу, тобто з масиву дерева або натурального шпону;

• важливим чинником, який впливає на вигляд дверей є лак, який повинен бути безпечним для здоров’я і не викликати алергії, міцним і навіть через 10 років не повинен втратити своїх захисних властивостей;

• поверхня якісних дверей повинна бути рівною, гладкою, добре відполірованою, приємною і теплою на дотик; 

• двері мають бути однорідного, чистого і насиченого глибокого кольору, без плям і вкраплень та при цьому структура деревини повинна ефектно проявлятися;

• місця з'єднань багетів, решіток і рамок повинні щільно прилягати один до одного, не створюючи зазорів.

 

Види міжкімнатних дверей

1. Двері з масиву. Масивні дерев'яні двері виготовляють з цінних порід деревини: дуба, бука, горіха, ясена. Цінна порода дерева повинна знаходитися  як в середині, так і ззовні виробу, щоб було видно всю красу натурального дерева. Для того, щоб підкреслити структуру деревини виробник фарбує їх різним просоченням по дереву або просто прозорим лаком.  Двері з масиву, які виготовлені із світлих порід, як правило, тонуються під замовлення різними кольорами. Така обробка відіграє захисну роль.  Тоді двері менш схильні до пошкоджень грибками та цвіллю, і більш стійкі до вигоряння на світлі.  

2. Фільончасті  двері. Полотно таких дверей з обох сторін не є гладким.  Двері мають прямолінійні або круглі декоративні заглиблення, які заповнені матеріалом.  Ці заглиблення і є фільонками. Фільонки можуть бути плоскими і опуклими. В якості фільонок можна використовувати скло, дошку, фанеру. Служать такі двері дуже довго. 

3. Двері шпоновані. Шпон - це тонкий зріз з дерева, який має товщину 1мм. Сировиною для шпону служать цінні породи дерев.  Цим шпоном і обклеюються дверні полотна, щоб надати їм вид максимально схожий на двері з масиву.  Всередині такі двері заповнюється суттєво дешевшим матеріалом. Для запобігання тріщин і розривів шпону, його накладають на листи плитного матеріалу, такого як ДВП або МДФ.

4. Двері з стільниковим заповненням. Це схоже на бджолині стільники, тільки з пресованого картону. Вони заповнюють порожнечу всередині дверей.  Каркас дверей шириною 3-5 см виготовляється з дерева або МДФ. Міцність таких дверей, зазвичай, поступається міцності повноцінним.  Їх не рекомендують використовувати в якості вхідних.  Зате всередині офісів та квартир, які неопалюються взимку – це найбільш прийнятний варіант.  

5. Ламіновані двері - це двері, зверху покриті ламінатом, дуже подібним до натурального дерева. Вони стійкі до вологості та надмірної сухості приміщення, легко чистяться. Недолік - дуже гладенька поверхня, яка не підлягає відновленню в разі деформації. Але якщо ламінат високої якості - то і вартість дверей буде висока. 

6. Скляні двері (як і скляні перегородки) виготовлюють з 8-міліметрового загартованого скла, яке важко розбити. Скляні двері сильно збільшують приміщення. Також їх можуть підібрати в підходящому під інтер'єр кольорі з різноманітним орнаментом. При встановленні такі двері  кріпляться за допомогою каркасів з нержавійочої сталі  або алюмінію, за рахунок чого виглядають ще більш витончено.

 

Догляд за міжкімнатними дверима 

Для довговічності дверей слід дотримуватись ряду правил, встановлених як для покупця, так і для продавця:

• На стелажі двері повинні зберігатись горизонтально. Не на бічному ребрі і ні в якому разі не вертикально, щоб уникнути "провисання" дверей під власною вагою, адже цн може призвести до викривлення полотна. Стелаж повиннен мати три поперечні перекладини. Приміщення повинно бути сухим та вентильованим. 

• Двері не повинні зберігатись частково експоновані до сонячного світла. Наслідком може стати нерівномірне потемніння полотна. 

• При транспортуванні дверей забороняється тягнути їх по землі.

• Для їх акліматизації рекомендується хоча б на тиждень внести двері в приміщення, де вони будуть встановлюватись. 

• При ремонтно-оздоблювальних роботах двері краще винести з приміщення. Якщо такої можливості немає - їх слід щільно їзолювати від можливих потраплянь будівельних речовин, всередині приміщеня повинен дотримуватись нормальний мікроклімат.

• Не можна зберігати двері поблизу опалювальної системи.

• Якщо двері правильно встановлені - вони не вимагають особливого догляду в період експлуатації. 

• Очищувати двері можна тільки з використати спеціальних засобів, адже не всі чистячі засоби здатні захистити міжкімнатні двері, а ще гірше -  вони навіть пошкоджують лакове покриття дверей.