1$ = 28 грн     1€ = 32 грн
(032) 239 30 39
+38 063 326 78 69
+38 093 915 73 98
м. Львів, вул. Героїв Упа, 73

Засоби для догляду за підлоговими покриттями. Львів

Для того, щоб принесений з вулиці пісок не пошкоджував поверхню паркетної дошки, у міру появи забруднень пилососьте або підмітайте підлогу. Періодично протирайте його вологою тканиною (наприклад, з мікрофібри).

Бережіть дошку від надмірної сухості. Дуже важливо підтримувати постійну вологість у приміщенні. При її зниженні паркетна дошка всихає, а при збільшенні - розбухає. Оптимальною є вологість повітря в діапазоні від 45% до 60%. Саме за таких умов дотримується правильна рівноважна вологість деревини.

Для підтримки постійного клімату в опалювальний сезон можна використовувати зволожувачі повітря або своєчасно провітрювати приміщення.

Відразу ж витирайте пролиту рідину. Пролиту рідину необхідно відразу ж усувати щоб уникнути її проникнення під паркетну дошку. Надмірне зволоження дошки може негативно позначитися на якості і, як наслідок, довговічності.
Мийте підлогу добре віджатою ганчіркою (або спеціальної шваброю). Протирати паркетну підлогу потрібно злегка вологою тканиною. Спеціальні швабри призначені для тих, хто не звик возитися з ганчірками. Вони дозволять легко і швидко провести прибирання дерев'яного підлогового покриття.