1$ = 26 грн     1€ = 29 грн
(032) 239 30 39
+38 063 326 78 69
+38 093 915 73 98
м. Львів, вул. Героїв Упа, 73

Плінтус пластиковий

Пластиковий плінтус - аксесуар підлогового покриття, який окрім основного призначення плінтусів має в собі порожнину, в якій можна приховувати різного призначенні кабелі.

Монтаж пластикового плінтуса

Перед монтажем слід очистити низ стін і підлогу від наростів, цвяхів і інших сторонніх предметів, сприяючи цим щільному приляганню плінтуса до поверхні.

При монтажі пластикового плінтуса спочатку кріпиться основна частина конструкції плінтуса, потім вставляється верхня декоративна частина в паз основної конструкції. В результаті отримуємо абсолютно гладку (без капелюшків цвяхів чи шурупів) площину плінтуса.

Перед кріпленням основної частини плінтуса спочатку робимо виміри. Від кута самої довгої стіни робимо розмітку: одягаємо на кут плінтуса куточок і приміряємо його до стіни; відступаємо від краю стіни 5-6 см і позначаємо олівцем наступне місця кріплень до кінця цього плінтуса; прибираємо пластиковий плінтус і просвердлюємо отвори, очищаємо все від пилу, забиваємо в отвори дюбелі і притуляємо знову до стіни; прикручуємо викруткою плінтус на саморізи; починаємо прикручувати від стіни і йдемо підряд до останнього шурупу; перед закручуванням останнього саморізу на кінець плінтуса одягаємо пластиковий куточок; повторюємо ці процедури до кута; досягнувши кута, заміряємо необхідну довжину плінтуса і відрізаємо зайвий шматок; враховуємо ширину з'єднувального кутового елемента з таким розрахунком, щоб пластиковий плінтус входив до нього на 3-5 мм; повторюємо ці процедура на всіх стінах кімнати.