1$ = 27.2 грн     1€ = 30.5 грн
(032) 239 30 39
+38 063 326 78 69
+38 093 915 73 98
м. Львів, вул. Героїв Упа, 73

Плінтус. Львів

Плінтус - це планка (профіль), виготовлениа з дерева, пластику, алюмінію чи іншої речовини, призначенням якої є косметичне приховування зазору між підлогою і стіною, захист стін при вологому або звичайному прибиранні. Це завершальний етап оздоблення підлогового покриття, а також складова дизайну інтер'єру, яка часто використовується в якості самостійного декоративного елемента.

 

Види плінтусів

1. Плінтус для ковроліну - це пластиковий плінтус здебільшого "г"-подібної форми з передбаченою можливістю вклеювання підлогового покриття, в результаті чого створюється видимість цілісності покриття. Розрізняють плінтус для ковроліну з ребрами жорсткості (кріпляться за допомогою саморізів) та без ребер жорсткості (кріпляться з використанням контактного клею).

2. Плінус з кабельним каналом - найпоширеніша модель плінтуса - це пластиковий плінтус, в якому передбачена порожнина для приховування кабелю, він виробляється з жорсткого або спіненого платику.

3. Галтель - це фігурна планка, яка служить для установки в місці з'єднання стелі і стін.

4. Плінтус для заведення покриттів на стіну (коннелюрний профіль) - це пластикова планка у формі округленої трапеції, яка встановлюється безпосередньо під підлоговим покриттям (нариклад, лінолеум) в місцях стику підлоги і стін, в результаті чого підлогове покриття плавно заводять на стіну, формуючи плінтус з того ж лінолеуму. Округлення між підлогою і стіною дозволяє уникнути скупчення бруду і пилу, полегшує прибирання. Даний вид плінтуса широко застосовується в медичних установах, і приміщеннях де є високі вимоги до чистоти.

5. Плінтусна стрічка - стрічка з м'якого пластику, використовується для покриттів в приміщеннях нестандартної форми.

 

Матеріали для виготовлення плінтусів

1. Деревина. Дерев'яний плінтус виробляється з масиву дерева і шпони, застосовується для обрамлення різного роду статевих покриттів. Як правило, такі плінтуса неоднорідні - основа виготовляється з масиву сосни або ялини, а виготовлення шпону ведеться із застосуванням цінних порід. Однак існують плінтуса, виготовлені з однорідного дерев'яного масиву - вони є найбільш дорогими. До основних достоїнств дерев'яного плінтуса відносять його статусність і екологічну безпеку. Головними недоліками дерев'яного плінтуса є його ціна, складність в установці і схильність впливу вологи (гігроскопічність).

2. Пластик. Пластиковий плінтус виробляється з різних видів пластику, використовується для обрамлення практично всіх типів підлогових покриттів. Пластиковий плінтус характеризується високою міцністю, довговічністю, простотою в установці, а також він не схильний до дії вологи. Він також значно дешевший від дерев'яних аналогів.