1$ = 26 грн     1€ = 29 грн
(032) 239 30 39
+38 063 326 78 69
+38 093 915 73 98
м. Львів, вул. Героїв Упа, 73
Коркова підложка
609 грн/шт.
Купити
Коркова підложка
986 грн/шт.
Купити
Підложка
40 грн/м²
Купити
Підложка
50 грн/м²
Купити
Підложка
55 грн/м²
Купити
Підложка
65 грн/м²
Купити

Фанера, підкладки під ламінат. Львів

Фанера. Львів

Фанера - багатошаровий будівельний матеріал, що виготовляються шляхом склеювання спеціально підготовленого шпону. Кількість шарів шпону зазвичай непарне, від 3 і більше. Для підвищення міцності фанери шари шпону накладаються так, щоб волокна деревини були строго перпендикулярні попереднього аркуша.

Види фанери під покриття

Фанера називається поздовжньою, якщо волокна в особових шарах спрямовані уздовж довгої сторони, в іншому випадку – поперечною.

Фанера з деревини як листяних, так і м'яких порід випускається декількох типів і сортів, які розрізняються призначенням, строком служби, зовнішнім виглядом і вартістю.

За призначенням виділяють фанеру - будівельну, промислову, пакувальну, меблеву і конструкційну.

За видами фанеру часто поділяють на два популярних види - ФК (вологостійка ) і ФСФ (підвищеної вологостійкості).

Хвойна фанера (виготовляється з шпону хвойних порід дерев: модрини, сосни, ялиці, ялини). Іноді для виготовлення фанери використовується шпон сибірського кедра - така фанера використовується в декоративних цілях. Для хвойної фанери обов'язковим є зміст хвойного шпону в зовнішніх шарах - внутрішні можуть містити шпон листяних порід деревини.

Березова фанера (виготовляється з шпону берези) набула поширення практично у всіх областях, але через відносно більш високої вартості в будівництві використовується не так широко, як хвойна .
В основному листи фанери мають непарну кількість шарів шпону: у цьому випадку шпон розташований симетрично щодо середнього шару. Якщо шарів шпону в фанері чотири, то центральні шари розташовують і склеюють перпендикулярно зовнішнім, що збільшує загальну міцність і стійкість до деформації.

Підкладка під ламінат. Львів

Підкладка під ламінат або має незамінні характеристики. Функції даного матеріалу є різноманітними - звукоізоляція, шумоізоляція, усунення неузгодженосте, захист від вологи, теплоізоляція. Залежно від типу сировини, з якого виробляється підкладка під ламінат, матеріал оснащений певними властивостями.

Підкладка з поліетилену спіненого - найбільш економічний варіант серед усіх звукоізолюючих матеріалів. Показник рівня шумоізоляції в даному випадку залежить від ступеня щільності використовуваного матеріалу. У більшості випадків, дана величина коливається від вісімнадцяти до тридцяти кг на м3.

Якщо говорити про показники теплопровідності, то підкладка під ламінат з товщиною з п'ять з половиною міліметрів замінює п'ятдесят міліметрів дерева, сто двадцять міліметрів цегли та триста п'ятдесят міліметрів бетону. Крім того, підкладка має хороші показники щодо звукоізоляції - двадцять ДБ. Даний матеріал є досить еластичним , він не стирається і навіть місцях з підвищеною прохідністю здатний зберігати первинну форму, а також товщину протягом усього періоду експлуатації.

Ще однією корисною функцією підкладки, як уже згадувалося, є звукоізоляція. Проте сама підкладка ізолює виключно навантаження ударні, такі як стукіт від каблуків або звуки від повалених предметів. Для ізоляції максимально якісної слід влаштовувати на підлозі звукоізоляцію багатошарову.